Для чого потрібне полірування кузова автомобіля?


Це не тільки гарний зовнішній вигляд.
Перш за все - це захист вашого авто від впливу зовнішніх факторів.

Лакофарбове покриття дуже швидко покривається мікротріщинами і іншими видимими дефектами. Завдяки цим дефектам і мікротріщин в покритті, на метал потрапляють агресивні речовини з навколишнього середовища. Вони викликають, спочатку непомітний, процес корозії. Потім вогнище корозії поступово збільшується і, коли дефекти стають вже помітними для власника, то вже без втручання фахівців не обійтися - доводиться витрачати чималі гроші на локалізацію, зупинку процесу корозії і відновлення лакофарбового покриття. Тому полірування це ще й профілактичні заходи щодо захисту кузова. Провести якісне полірування за один раз неможливо, тому весь процес ділиться на кілька етапів:

  1. оцінка стану лакофарбового покриття, виявлення і оцінка дефектів;
  2. видалення грубих дефектів - шліфування лакофарбового покриття із застосуванням мелкоабразівной шкурки (зняття мікрошарів ЛКП);
  3. відновлення лакофарбового покриття - полірування кузова із застосуванням абразивної пасти (відновна поліровка);
  4. посилення блиску і захист кузова - полірування кузова неабразівной пастою (захисна поліровка).

Відновлювальне полірування застосовується для усунення неглибоких подряпин. Їх глибина не перевищує товщини шару лакофарбового покриття до грунту. Також вона може бути застосовна для видалення потертостей і оксидованих шарів (по народному "рижиків"). Наявність останніх виражається в помутнінні лакофарбного покриття у вигляді плям або смуг.

Це найвідповідальніший і трудомісткий етап полірування кузова. Він представляє з себе механічне зняття шару поверхні абразивними пастами завтовшки близько 5 мкм (залежно від зернистості). Товщина якісного заводського лакофарбного покриття зараз становить близько 100-150 мкм, тому в запасі є як мінімум близько 10-20 поліровок без порушення його цілісності. Якщо ви плануєте самостійно відполірувати кузов автомобіля, рекомендуємо заздалегідь поцікавитися товщиною лакофарбового покриття.

Захисна поліровка виробляється з метою захистити лакофарбове покриття від подальших негативних впливів навколишнього середовища. Виробляється вона за допомогою безабразивних полиролей на основі воску або синтетичних матеріалів.

На виході Ви отримуєте вид як з конвеєра і додаткове продовження терміну служби кузова Вашого авто.
Звертайтеся до нас на СТО Монро на Новгородській 3г за якісної поліруванням кузова. Ми раді Вам!

НАША АДРЕСА

Харків, вул. Новгородська, 3Г

СТО "МОНРО"

 Харків, вул. Новгородська, 3Г 

 с 8.00 до 18.00 вихідний неділя

(050) 913-31-35 ремонт
(066) 552-62-16 автомийка
Image